Biblioteka czynna: poniedziałek - piątek 800 - 18 00 | sobota - 1500 (w lipcu i sierpniu w soboty nieczynne)

Aktualności

dodano: 15-09-16

Biblioteczny Kącik Malucha

14 września odbyły się pierwsze zajęcia w Bibliotecznym Kąciku Malucha. Wspaniała pogoda pozwoliła nam, żeby usiąść na kocykach i poduchach przed budynkiem biblioteki. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za dzisiejsze odwiedziny. Poznaliśmy Kemushiego, małą gąsienicę, która stała się pięknym motylem. A to wszystko dzięki Papierowemu Teatrowi Kamishibai.

czytaj więcej

dodano: 12-09-16

Kino plenerowe

W sobotni wieczór przed budynkiem naszej biblioteki odbył się seans filmowy. Było to możliwe za sprawą projektu Biblioteka-miejsce spotkań, który realizujemy z Fundacją IBRAS. W internetowym głosowaniu wygrał film Zostań, jeśli kochasz.

czytaj więcej

dodano: 12-09-16

Spotkanie autorskie

W piątkowy wieczór obornicką Bibliotekę Publiczna odwiedziła Emilia Kubaszak autorka książki \"Żar prawdy\". Jest to debiutancka powieść autorki, tym bardziej miło, że na pierwsze spotkanie z publicznością wybrała naszą Bibliotekę.

czytaj więcej

dodano: 12-09-16

Uwaga konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie.

czytaj więcej

dodano: 08-09-16

Wystawa

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania wystawy na której prezentowane są akwarele i rysunki Macieja Markiewicza.

czytaj więcej

dodano: 07-09-16

Kino plenerowe

Zapowiada się piękny, ciepły weekend. Zapraszamy w sobotę 10.09 na pokaz filmu Zostań, jeśli kochasz. Seans odbędzie się przed budynkiem biblioteki o godz. 19.00. Jest to kolejna atrakcja związana z projektem Biblioteka- miejsce spotkań realizowanym z Fundacją IBRAS.

czytaj więcej

dodano: 05-09-16

Narodowe Czytanie 2016

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja propagowania literatury narodowej. Akcję zapoczątkowano w 2012, a od 2014 została objęta patronatem Pary Prezydenckiej. W tym roku w całej Polsce czytano Quo vadis Henryka Sienkiewicza.

czytaj więcej

dodano: 29-08-16

Kino plenerowe

W ramach projektu Biblioteka - miejsce spotkań, realizowanego z Fundacją IBRAS zapraszamy na pokaz filmowy, który odbędzie się 10 września o godz. 19.00 przed budynkiem biblioteki. Tytuł filmu wybiorą czytelnicy.

czytaj więcej

dodano: 31-08-16

Narodowe Czytanie 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w corocznej akcji Narodowe Czytanie. Tym razem przed budynkiem biblioteki zaproszeni goście będą czytać fragmenty powieści Henryka Sienkiewicza Quo Vadis. Każdy uczestnik spotkania, który przyniesie swój egzemplarz Quo vadis może otrzymać okolicznościową pieczęć, przygotowaną specjalnie na tę okazje. Zapraszamy, sobota 3 września godz. 16.00.

czytaj więcej

dodano: 26-08-16

Spotkanie autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Emilią Kubaszak.

czytaj więcej