Biblioteka czynna: poniedziałek - piątek 900 - 1800 | sobota - 1300 (w lipcu i sierpniu w soboty nieczynne)

Aktualności

dodano: 08-12-12

Kolej doliny Warty...

W piątek 7 grudnia odbyła się w naszej bibliotece promocja książki Krzysztofa Springera Kolej doliny Warty. Historia linii kolejowej Oborniki-Obrzycko-Wronki.

czytaj więcej

dodano: 07-12-12

Mikołajki w Klubie Mądra Sowa

Mikołaj nie ominął naszej biblioteki i odwiedził dzieci uczęszczające do Klubu Mądra Sowa. Dzieci chcąc pomóc swoim rowieśnikom uzbierały pieniądze na zakup misia z popularnej akcji Kup Misia.

czytaj więcej

dodano: 06-12-12

Kolej doliny Warty...

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Krzysztofem Springerem połączone z promocją książki Kolej doliny Warty. Historia lini kolejowej Oborniki-Obrzycko-Wronki. Spotkanie odbędzie się 7.12.2012 o godz. 18.00.

czytaj więcej

dodano: 06-12-12

Laponia- piękna kraina

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z dziennikarzem Krzysztofem Sadowskim, który odwiedził Laponie i Mikołaja. Spotkanie odbędzie się 17.12.2012 o godz. 11.30.

czytaj więcej

dodano: 30-11-12

Wieczór andrzejkowy w bibliotece

Wczoraj odbył się w naszej bibliotece niezwykły wieczór andrzejkowy. Przybyły na niego dzieci z Klubu Madra Sowa razem z rodzinami. Był występ, wróżby, a do tańca na akordeonie przygrywała pani Dorota Majchrzak.

czytaj więcej

dodano: 30-11-12

DKK odwiedza Cafe Mania

Minione spotkanie DKK odbyło się w Cafe Mania. W tym niezwykłym miejscu klubowiczki omawiały książkę Barbarzyńca w Azji.

czytaj więcej

dodano: 30-11-12

Wernisaż

W sobotę 24 listopada w Bibliotece Publicznej w Obornikach przy wypełnionej po brzegi Sali odbył się wernisaż wystawy Wojciecha Cyruliczka „Czarne- białe”.

czytaj więcej

dodano: 21-11-12

Co zawiera mapa dziedzictwa kulturowego wsi Gołaszyn?

Prelekcję o takim tytule poprowadził w piątek Janusz Gołaski. Zainteresowała ona nie tylko mieszkańców Gołaszyna, ale całą zgromadzoną w bibliotece publiczność.

czytaj więcej

dodano: 21-11-12

Pluszowy miś w bibliotece

W tym tygodniu biblioteka świętuje Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Pracownice oddziału dziecięcego zaprosiły dzieci do wpolnej zabawy. Każdego dnia odwiedzają nas inne szkoły. Tytuł spotkań to: Misie z czterech stron świata.

czytaj więcej