Aktualności

dodano: 29-08-13

DKK wznawia działalność po wakacyjnej przerwie

Pierwsza powakacyjna dyskusja miała miejsce wczoraj w naszej bibliotece. Książka Eileen Chang Ostrożnie, pożądanie wzbudziła różne emocje, od pozytywnych recenzji po całkowitą krytykę.

czytaj więcej

dodano: 24-08-13

Famuła 2013

W imieniu Organizatorów zapraszamy na rajd Famuła. Więcej informacji na stronie internetowej TMZO. http://www.tmzo-oborniki.org

czytaj więcej

dodano: 22-08-13

Spotkanie DKK

Zapraszamy na spotkanie DKK. Tym razem omawiamy książkę Eilen Chang Ostrożnie, pożądanie. 28.08.2013 godz. 17.00.

czytaj więcej

dodano: 21-08-13

ToNieMaNazwy w naszej bibliotece

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Kabaretem ToNieMaNazwy. Obornicka grupa przedstawi skecze Z życia wzięte. Będzie wesoło i dowcipnie.

czytaj więcej

dodano: 21-08-13

Żegnamy lato z książką

Zapraszamy serdecznie małych Czytelników z rodzicami na urocze spotkanie z książką. W bibliotece pożegnamy lato, powspominamy wakacyjne przygody, a przede wszystkim zamienimy sie w małych artystów. Na spotkaniu Witamy lato z książką panie bibliotekarki poprosiły dzieci o przyniesienie rysunku ilustrującego najpiękniejsze wakacyjne wspomnienie. Zapraszamy 30.08 godz.10.00.

czytaj więcej

dodano: 21-08-13

Wystawa

Zapraszamy do zwiedzania wystawy prac plastycznych pt. Leśne spotkania. (Hol biblioteki)

czytaj więcej

dodano: 21-08-13

Wystawa

Zapraszamy do odwiedzania wystawy prac malarskich lokalnego artysty Mieczysława Skibickiego.(Sala biblioteki)

czytaj więcej

dodano: 03-07-13

Z historii obornickich Wianków

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania wystawy stworzonej przez organizatorów tej wyjątkowej imprezy, bez której mieszkańcy nie wyobrażają sobie Dni Obornik.Wystawa ilustruje ogrom pracy włożony w organizacje, ale pokazuje też jak barwne jest to święto.

czytaj więcej

dodano: 01-07-13

Witamy wakacje z książką

Po taką nazwą odbyło się w naszej bibliotece spotkanie dla dzieci. Przybyło na nie wielu małych gości, rodzice, babcie i panie przedszkolanki. Dziękujemy za odwiedziny dzieciom z Akademii Wiedzy i Zabawy, Przedszkola Rupaki, Przedszkola Zaczarowane. Miłą niespodziankę sprawiło nam kilkoro dzieci z Mądrej sowy, które mimo wakacyjnej pory zechciały do nas przyjść.

czytaj więcej

dodano: 27-06-13

DKK i Prowincja pełna smaków

W środę 26.06 odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie DKK. Klubowiczki zauroczone spotkaniem autorskim z Katarzyną Enerlich(Spotkanie odbyło się 8.04 w naszej bibliotece) postanowiły podyskutować o jej najnowszej książce. Poza dyskusją była też degustacja syropu z melisy i tarty przygotowanej przez klubowiczki wg przepisów autorki. Było to jedno z milszych spotkań, a dyskusja pełna pozytywnych komentarzy i zachęcajaca do czytania innych powieści pani Kasi Enerlich.

czytaj więcej