dodano: 01-03-14

Bibliotekarki na XIII Targach Książki dla Dzieci i Młodzieży

Luty w naszej bibliotece minął na gorączkowym oczekiwaniu na kolejne Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży. Tym razem bibliotekarki Oddziału dla dzieci wzięły udział w szkoleniu w WBPiCAK w Poznaniu. Szkolenie poprowadziła animatorka Małgorzata Swędrowska. Po przejściu na teren Targów Poznańskich zachwycałyśmy się mnogością wydawnictw i przygotowanych atrakcji. O godzinie 13.00 nastąpiło uroczyste otwarcie XIII Poznańskich Spotkań Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży, w którym wzięła udział Pani Prezydentowa Anna Komorowska. Wręczono nagrody Pegazika. Uhonorowano poetkę Krystynę Miłobędzką w kategorii Twórca ksiązki dla dzieci oraz Dorotę Grudę w kategorii Przyjaciel książki dla dzieci.