dodano: 15-06-18

Krasnoludki witały lato w bibliotece

W piątkowy poranek razem z grupą Krasnoludki z Przedszkolna nr 4 w Obornikach witaliśmy najpiękniejszą porę roku, czyli lato. Dzieci wysłuchały opowiadań, wierszy i bajek związanych przede wszystkim z wakacjami.

Nie zabrakło też wspólnego śpiewania, a niektóre piosenki zostały nawet odtańczone. Krasnale przypomniały też sobie najważniejsze zasady obowiązujące podczas wakacyjnych wyjazdów. Ponadto, dzieci zwiedziły wypożyczalnię gdzie podziwiały różnorodność kolorów i rozmiarów książek.

Trzeba podkreślić, że przedszkolaki odwiedzinami w naszej bibliotece zakończyły realizację projektu pt. „Książka w czterech porach roku”. Poprzednie zajęcia odbywały się w sali przedszkola „Bajka”, a prowadziła je, podobnie jak dzisiaj, pani Basia. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów i upominków.