dodano: 27-06-16

Niedziela ze smakiem

Nasza biblioteka miała przyjemność uczestniczyć we wczorajszej Niedzieli ze smakiem. W ramach projektu Biblioteka - miejsce spotkań, realizowanego z Fundacją IBRAS przeprowadzone zostały warsztaty decoupage. Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł stworzyć własną, wyjątkową zakładkę. Zajęcia prowadziła Kinga Rakowska. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się też tablica Poezja ze smakiem. Odwiedzający czytali i podziwiali talent naszych poetów: Marii Kogut, Jolanty Staniszewskiej, Barbary Zielińskiej i Henryka Wojtysiaka. Poeci pięknie opisali nasze lokalne kawiarnie, smaczne miejsca i potrawy. Pani Basia Zielińska wręczyła wiersze Karolowi Okrasie, który był goście specjalnym Niedzieli ze smakiem. Dziękujemy Organizatorom za możliwość uczestniczenia w Dniach Obornik. A wszystkich odwiedzających nasze stoisko serdecznie pozdrawiamy.