Aktualności

dodano: 12-09-16

Spotkanie autorskie

W piątkowy wieczór obornicką Bibliotekę Publiczna odwiedziła Emilia Kubaszak autorka książki "Żar prawdy". Jest to debiutancka powieść autorki, tym bardziej miło, że na pierwsze spotkanie z publicznością wybrała naszą Bibliotekę.

Przybyli na spotkanie miłośnicy literatury mieli okazję spotkać osobę otwartą na drugiego człowieka, wrażliwą i cierpliwie dążącą do wybranego przez siebie celu. Autorka długo i wytrwale zabiegała o wydanie "Żaru prawdy".

Pani Emilia jest miłośniczką czytania oraz wnikliwą obserwatorką życia i otaczajacej nas rzeczywistości, co stało sie inspiracją do napisania powieści. Autorka krótko i ciekawie przedstawiła główne wątki zawarte w książce, celem zachęcenia do przeczytania tej grupy czytelników, którzy powieści jeszcze nie przeczytali. Czytelnicy, którzy znali treść

zaitrygował tytuł, będący można powiedzieć clou utworu i w tym kierunku wywiązała sie dyskusja.

Mimo ukończenia studiów ekonomicznych jest osobą z duszą romantycznej humanistki

mamy nadzieję, że w sprawie pisarstwa Pani Emilia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, na co czytelnicy będą cierpliwie czekać.

Życzymy, więc autorce powodzenia na kolejnych spotkaniach z czytelnikami, oraz na szybkie pojawienie się kolejnej powieści.