Aktualności

dodano: 23-03-15

Warsztaty rozwojowe dla Kobiet

W miniony czwartek (19 marca br.), w bibliotece odbyło się drugie spotkanie Kobiecego Kręgu.


Uczestniczki wspólnie rozważały antywartości płynące ze świata zewnętrznego oraz zastanawiały się nad wewnętrzną hierarchią własnych wartości. Prowadząca - Agnieszka Pawlak „częstowała” Panie łakociami dla duszy, w postaci wzmacniających i inspirujących sentencji oraz fragmentów tekstów. Nie zabrakło również pracy twórczej, a co najważniejsze energii przedwiosennego słońca.

Kolejne zajęcia pt. Kobieta w krainie emocji odbędą się w bibliotece 16 kwietnia br. (czwartek, godz. 18.00-20.00). Prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 61-29 60 265 lub osobiste w bibliotece do 14 kwietnia br.


Zajęcia odbywać się będą w każdy trzeci czwartek miesiąca, w godzinach 18.00 – 20.00 (około dwóch godzin) w sali Biblioteki Publicznej w Obornikach.

Spotkania poprowadzone zostaną w formie warsztatów czytelniczych w oparciu o wybrane teksty literackie (związane z odpowiednim tematem danego spotkania) z elementami refleksji, dyskusji oraz ekspresji m. in. ruchowej, muzycznej, plastycznej.

I cykl warsztatów składa się z 5 spotkań (luty 2015 - czerwiec 2015).

Tematyka warsztatów jest związana z problemami, z jakimi zmagają się kobiety w życiu codziennym, takimi jak: role życiowe i kobiecość, wartości i priorytety kierujące życiem, wewnętrzne konflikty, świat emocji, odpoczynek i relaksacja, samoakceptacja.

Inwestycja: 20 zł / spotkanie

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Pawlak – biblioterapeuta certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a przede wszystkim Kobieta, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, autorka cyklu warsztatów rozwojowych dla kobiet oraz kilkuset wierszy, członek Towarzystwa Literackiego Poetycki Wędrowiec. Pasjonuje ją terapeutyczny wpływ literatury i sztuki na zdrowie i rozwój osobisty człowieka. Jest miłośniczką prawdziwego słowa oraz życia w zgodzie z naturą.


Z A P R A S Z A M Y !


Droga Kobieto! Jeśli jesteś dla siebie ważna i masz ochotę spędzić trochę czasu w szczerym, przyjaznym gronie.. . Jeśli chcesz bez lukru i pudru poszukać odpowiedzi na trapiące Cię pytania, zapraszam do Kobiecego Kręgu…

Agnieszka Pawlak* Spotkania nie są formą psychoterapii sensu stricto, ww. cykl spotkań jest autorskim programem Prowadzącej, ukierunkowanym na wzmocnienie poczucia wartości i wsparcie w rozwoju osobistym Kobiet.