dodano: 09-03-18

Bobasy w bibliotece

Gdy hol zamienia się w wózkarnię, a z dużej sali dobiega dźwięk grzechotek, piosenki i radosne piski to niezawodny znak, że bibliotekę opanowały maluchy. Na warsztaty, które odbyły się w piątkowy poranek, 9 marca, licznie przybyły mamy (oraz jeden tata) wraz z pociechami w wieku od 6 do 24 miesięcy. Na program tego niecodziennego spotkania składały się przede wszystkim zabawy angażujące zmysły najmłodszych: robienie grzechotek z pustej plastikowej butelki i makaronu, zabawy z kolorową krepą i chustą animacyjną, a także śpiewanie piosenek. Na koniec każdy dzielny uczestnik zajęć mógł poczęstować się biszkoptem. Mamy nadzieję, że formuła warsztatów przypadła do gustu zarówno mamom, jak i maluszkom, które zapewne niebawem dołączą do grona czytelników (niektórzy postanowili nie czekać i już to zrobili ;-)