dodano: 17-05-22

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

J. K Rowling mawia, że: „Kiedy masz jakieś wątpliwości idź do biblioteki”. Biblioteka to nie tylko miejsce w którym wypożycza się książki, choć jest to priorytet tej instytucji.

Biblioteki to często miejsca, gdzie bije serce kulturalne miast, miasteczek i wsi. Dlatego cieszy nas, że w dniu naszego święta, 8 maja otrzymujemy tyle pięknych życzeń. Nie inaczej było w tym roku. Dzień Bibliotekarza i Bibliotek pokazał jak ważna jest nasza instytucja.
W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas:
Poseł na Sejm RP Krzysztof Paszyk,
Starosta Obornicki Zofia Kotecka
Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.
Dziękujemy też za przesłane życzenie Posłance na Sejm RP Marii Małgorzacie Janysce i Dyrektorce WBPICAK w Poznaniu Małgorzacie Grupińskiej-Bis, a także Wam drodzy czytelnicy. Jest nam niezmiernie miło, że darzycie nas swoją sympatią i zaufaniem a nasza instytucja jest miejscem w którym chętnie przebywacie.