dodano: 27-01-15

Warsztaty rozwojowe dla Kobiet

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, które są zainteresowane refleksją nad własnym życiem i rozwojem osobistym, na warsztaty w Kobiecym Kręgu.

Czekamy na zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 61-29 60 265 lub osobiste w Bibliotece.

Zajęcia odbywać się będą w każdy trzeci czwartek miesiąca, w godzinach 18.00 – 20.00 (około dwóch godzin) w sali Biblioteki Publicznej w Obornikach.

Spotkania poprowadzone zostaną w formie warsztatów czytelniczych w oparciu o wybrane teksty literackie (związane z odpowiednim tematem danego spotkania) z elementami refleksji, dyskusji oraz ekspresji m. in. ruchowej, muzycznej, plastycznej.

I cykl warsztatów składa się z 5 spotkań (luty 2015 - czerwiec 2015).

Tematyka warsztatów jest związana z problemami, z jakimi zmagają się kobiety w życiu codziennym, takimi jak: role życiowe i kobiecość, wartości i priorytety kierujące życiem, wewnętrzne konflikty, świat emocji, odpoczynek i relaksacja, samoakceptacja.

Inwestycja: 20 zł / spotkanie

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Pawlak – biblioterapeuta certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a przede wszystkim Kobieta, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, autorka cyklu warsztatów rozwojowych dla kobiet oraz kilkuset wierszy, członek Towarzystwa Literackiego Poetycki Wędrowiec. Pasjonuje ją terapeutyczny wpływ literatury i sztuki na zdrowie i rozwój osobisty człowieka. Jest miłośniczką prawdziwego słowa oraz życia w zgodzie z naturą.

Z A P R A S Z A M Y !

Droga Kobieto! Jeśli jesteś dla siebie ważna i masz ochotę spędzić trochę czasu w szczerym, przyjaznym gronie.. . Jeśli chcesz bez lukru i pudru poszukać odpowiedzi na trapiące Cię pytania, zapraszam do Kobiecego Kręgu…

Agnieszka Pawlak

* Spotkania nie są formą psychoterapii sensu stricto, ww. cykl spotkań jest autorskim programem Prowadzącej, ukierunkowanym na wzmocnienie poczucia wartości i wsparcie w rozwoju osobistym Kobiet.