Styczeń 2020
Wybierz wydarzenie:
Dzień Rodzaj wydarzenia Opis Godziny
10
Styczeń
Wernisaż Otwarcie wystawy prac Asi Walaszczyk "Niech żyje kolor"
Asia Walaszczyk - zafascynowana kolorem, sztuką dziecka i polskim folklorem. Nie waha się podążać krętymi ścieżkami słynnych polskich ilustratorów. Wciąż w biegu, nie może przejść obojętnie wokół książek z ilustracjami, które tłumnie prezentują się w domowej biblioteczce. Ukończyła studia z historii sztuki i turystyki kulturowej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Głodna wiedzy i sztuki wyjechała do Manchesteru, biorąc udział w programie Erasmus. Po powrocie odbyła staż w Muzeum Narodowym w Poznaniu, gdzie zgłębiała tajemnice polskiego plakatu i designu. Dziś związana z branżą jubilerską nie rezygnuje z poszukiwania własnej, artystycznej drogi. W malarstwie i grafice stawia na kolor. Wciąż nienasycona sztuką, każdą wolną chwilę poświęca długim spacerom po muzeach i galeriach w całej Polsce. Niepoprawna realistka, która twardo stąpa po ziemi. Jej prace to połączenie wyrazistych barw, onirycznych postaci i swobodnej kreski. Największą przyjemność sprawia jej rozmowa o sztuce. Nie dajcie jej na to zbyt długo czekać!
od 18.00 do 19.00
15
Styczeń
MDKK Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki
Tym razem omawiać będziemy debiutancką powieść Antona Marklunda pt. "Przyjaciele zwierząt". Zapraszamy.
od 16.00 do 17.30
19
Styczeń
Przedstawienie teatralne Przedstawienie teatralne "Przyjaciele"
Zapraszamy na przedstawienie "Przyjaciele" na podstawie twórczości Adama Mickiewicza. Przedstawienie przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Franciszka Mickiewicza w Rożnowie. 19 stycznia 2020, godz. 15.00 Dom Kultury w Objezierzu. Wstęp wolny.
od 15.00 do 17.00
21
Styczeń
Warsztaty Warsztaty dla mamy i bobasa
Zajęcia dla dzieci w wieku od pół roku do 3 lat. Podczas zajęć słuchamy wierszy, piosenek, rymowanek, a przede wszystkim dobrze bawimy się pozwalając maluszkom na doświadczanie świata wszystkimi zmysłami.
od 10.00 do 11.00
22
Styczeń
DKK Dyskusyjny Klub Książki
Zapraszamy do rozmowy o literaturze. Tym razem dyskutować będziemy o książce Anny Kańtoch pt. "Łaska"
od 16.30 do 17.30