dodano: 26-05-15

Warsztaty rozwojowe dla kobiet

Serdecznie zapraszamy Panie zainteresowane rozwojem osobistym, na warsztaty w Kobiecym Kręgu.

Zajęcia odbywają się w każdy trzeci czwartek miesiąca, w godzinach 18.00 – 20.00 w sali Biblioteki Publicznej w Obornikach.

Spotkania mają formę warsztatową, zawierają elementy: czytelnicze - w oparciu o wybrane teksty literackie, refleksyjne, dyskusyjne oraz ekspresyjne m. in. ruchowe, muzyczne, plastyczne (związane z odpowiednim tematem danych zajęć).

Warsztaty prowadzi Agnieszka Pawlak – autorka ww. cyklu warsztatów rozwojowych dla kobiet, biblioterapeuta certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne z siedzibą we Wrocławiu oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a przede wszystkim kobieta, którą pasjonuje terapeutyczny wpływ literatury i sztuki na zdrowie oraz rozwój osobisty człowieka. Agnieszka jest miłośniczką życia w zgodzie z naturą, co sprawia, że pisze także wiersze i z przyjemnością realizuje się w przekazie poetyckim jako członek Towarzystwa Literackiego Poetycki Wędrowiec.

Zainteresowane Panie prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 604  058 083, mailowe pod adresem: agnieszka.pawlak@onet.eu lub osobiste w Bibliotece

Inwestycja: 20 zł / spotkanie

Z A P R A S Z A M Y !