dodano: 01-07-24

Wernisaż wystawy "3 pokolenia"

W piątek, 28 czerwca, w bibliotece odbył się wernisaż wystawy "3 pokolenia", na którą złożyły się prace twórczej, obornickiej rodziny Kaczmarków i Żmudzkich.

Na wystawie znalazły się dzieła autorstwa Zygmunta (ur.1946 r., emerytowany nauczyciel, akwarelista); Agnieszki (ur. 1971 r., absolwentka UAM kier. biologia środowiska, kurs bukieciarstwa, studium podyplomowe na UP kier. hortiterapia); Andrzeja (ur. 1973 r., absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiuje fotografię); Jagny (ur. 2004 r., studentka architektury na Politechnice Poznańskiej) oraz Roberta (ur. 2012 r., uczeń szkoły podstawowej).

W holu biblioteki można więc oglądać prace wykonane rożnymi technikami - od rysunku, przez malarstwo i fotografię, aż po kompozycje kwiatowe.

Wystawa będzie dostępna od 1 lipca do 31 sierpnia w godzinach pracy biblioteki.