dodano: 06-09-23

Wystawa fotografii Natalii Szewczyk

W miniony piątek, 1 września, w naszej bibliotece odbyło się niezwykłe wydarzenie. Wernisaż wystawy prac Natalia Szewczyk Fotografia był punktem kulminacyjnym zainicjowanego przez nią projektu. Kobiety, których wizerunek został uwieczniony na pięknych, klimatycznych zdjęciach to: Karolina, Kasia, Asia, Ania, Justyna, Dominika, Ola, Dominika, Sława, Milena, Asia i Ola. Każda z nich reprezentuje wewnętrzną radość, siłę oraz chęć życia.

Ponadto, każda z nich pragnie zachęcić do regularnych badań i diagnostyki.

Natalia Szewczyk do udziału w przedsięwzięciu zaprosiła wspaniałych specjalistów świadczących profesjonalne usługi z zakresu m.in. florystyki, makijażu, wizażu, grafiki.

Dzięki zgranemu zespołowi powstały rozprowadzane lokalnie charytatywne kalendarze na rzecz walki z nowotworem piersi oraz wystawa, którą można aktualnie oglądać w holu Biblioteki Publicznej w Obornikach.

Fotograf i inicjator projektu: Natalia Szewczyk
Profesjonalny wizaż i stylizacja: Anna Hejdysz Profesjonalny Wizaż i Stylizacja