Aktualności

dodano: 10-01-14

Kolędowanie w bibliotece

8 stycznia odbyło się w naszej bibliotece uroczyste kolędowanie. Salę biblioteki wypełnili mali czytelnicy i ich rodziny. Spotkanie cieszyło się ogromną popularnością. Mamy nadzieję, że na stałe wpisze się w kalendarz naszych imprez.

czytaj więcej

dodano: 03-01-14

Kolędowanie z poezją

Zapraszamy na wieczór poetycko-muzyczny pt. Kolędowanie z poezją. Swoją twórczość przedstawią członkowie Towarzystwa Literackiego Poetycki Wędrowiec. Oprawę muzyczną zapewni zespół ARDENTE, pod dyrekcją Arlety Zmyślińskiej, działający przy Gimnazjum nr 3. Spotkanie odbędzie się 17 stycznia o godz. 18.00.

czytaj więcej

dodano: 31-12-13

Powstańcom Wielkopolskim w hołdzie

27 grudnia odbył się w naszej bibliotece wieczór poetycko-muzyczny Powstańcom Wielkopolskim w hołdzie. Wieczór został zorganizowany przez Towarzystwo Literackie Poetycki Wędrowiec.

czytaj więcej

dodano: 30-12-13

INFORMACJA

31 grudnia (wtorek) biblioteka czynna do godziny 13.00.

czytaj więcej

dodano: 27-12-13

Kolędowanie w bibliotece

Zapraszamy serdecznie na kolędowanie w bibliotece. Spotkanie odbędzie się 8 stycznia o godz. 16.00.

czytaj więcej

dodano: 17-12-13

Świąteczne życzenia

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście Chrystusa na świat przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość , a Nowy Rok obfitował w zdrowie, optymizm, i wszelką pomyślność. Dyrekcja i Pracownicy Biblioteki Publicznej w Obornikach

czytaj więcej

dodano: 14-12-13

Wernisaż wystawy o Powstaniu Wielkopolskim

Wczoraj w naszej bibliotece odbyło sie uroczyste otwarcie wystawy pt. Oborniczanie w walkach Powstania Wielkopolskiego. Wystawa została przygotowana z okazji 95 rocznicy wybuchu Powstania. Wśród eksponatów, które ją tworzą znalazły się zdjęcia, mapy, elementy uzbrojenia wzorowane na tych z grudnia 1918. Inicjatorem stworzenia tej prezentacji był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak. Wystawę przygotowali Zbigniew Adamczewski, Mateusz Klepka, Krzysztof Nowacki.

czytaj więcej

dodano: 12-12-13

INFORMACJA

24 grudnia Biblioteka Publiczna będzie czynna do godz. 12.00.

czytaj więcej

dodano: 12-12-13

Powstańcom Wielkopolskim w hołdzie

Zapraszamy na wieczór poetycko-muzyczny organizowany przez Towarzystwo Literackie Poetycki Wędrowiec i Bibliotekę. spotkanie odbędzie się 27 grudnia o godz. 18.00.

czytaj więcej

dodano: 12-12-13

Kolędowanie w bibliotece

Zapraszamy dorosłych i dzieci na spotkanie kolędowe, które odbędzie się w naszej bibliotece 8 stycznia o godz. 16.00.

czytaj więcej