Aktualności

dodano: 30-11-12

Wieczór andrzejkowy w bibliotece

Wczoraj odbył się w naszej bibliotece niezwykły wieczór andrzejkowy. Przybyły na niego dzieci z Klubu Madra Sowa razem z rodzinami. Był występ, wróżby, a do tańca na akordeonie przygrywała pani Dorota Majchrzak.

czytaj więcej

dodano: 30-11-12

DKK odwiedza Cafe Mania

Minione spotkanie DKK odbyło się w Cafe Mania. W tym niezwykłym miejscu klubowiczki omawiały książkę Barbarzyńca w Azji.

czytaj więcej

dodano: 30-11-12

Wernisaż

W sobotę 24 listopada w Bibliotece Publicznej w Obornikach przy wypełnionej po brzegi Sali odbył się wernisaż wystawy Wojciecha Cyruliczka „Czarne- białe”.

czytaj więcej

dodano: 21-11-12

Co zawiera mapa dziedzictwa kulturowego wsi Gołaszyn?

Prelekcję o takim tytule poprowadził w piątek Janusz Gołaski. Zainteresowała ona nie tylko mieszkańców Gołaszyna, ale całą zgromadzoną w bibliotece publiczność.

czytaj więcej

dodano: 21-11-12

Pluszowy miś w bibliotece

W tym tygodniu biblioteka świętuje Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Pracownice oddziału dziecięcego zaprosiły dzieci do wpolnej zabawy. Każdego dnia odwiedzają nas inne szkoły. Tytuł spotkań to: Misie z czterech stron świata.

czytaj więcej

dodano: 19-11-12

Zuch i harcerz w bibliotece

Dzięki współpracy z dh. Patrycją Dolatą i jej 9 GZ Gran Czako realizujemy projekt czytelniczy Harcerz i zuch w bibliotece. Glównym celem programu jest praca z książką. Liczymy też na integrację i dobrą zabawę.

czytaj więcej

dodano: 19-11-12

Trafny wybór w DKK

Bierzemy udział w Pierwszej Ogólnopolskiej Dyskusji Literackiej Dyskusyjnych Klubów. Książką omawianą jes Trafny wybór J.K Rowling. Autorka sagi o Harrym Potterze napisała książkę tylko dla dorosłych. Ogólnokrajowa dyskusja będzie miała miejsce 12.12.

czytaj więcej

dodano: 12-11-12

Anna Elżbieta Zalewska w naszej bibliotece

W naszej instytucji odbyło się spotkanie autorskie z poetką Anną Elżbietą Zalewską. Spotkanie zorganizował OOK w Obornikach w ramach Międzynarodowego Listopada Poetyckiego.

czytaj więcej

dodano: 12-11-12

Dla Ciebie Polsko

W piątek, 9 listopada w naszej bibliotece odbył się wieczór poetycko-muzyczny Dla Ciebie Polsko, zorganizowany przez Towarzystwo Literackie Poetycki Wędrowiec.

czytaj więcej