Aktualności

dodano: 01-10-12

Międzynarodowy Dzień Muzyki w Mądrej Sowie

Z okazji Dnia Muzyki dzieci z Klubu Mądra Sowa wysłuchały koncertu przygotowanego przez Natalię Łaszczewską, uczennicę Gimnazjum nr 1. Natalia gra na keybordzie i pianinie. Lubi też spiewać. Chętnie opowiedziała dzieciom o swoich pasjach.

czytaj więcej

dodano: 01-10-12

Agata Widzowska-Pasiak w naszej bibliotece

1.10 naszą bibliotekę odwiedziła autorka książek dla dzieci i młodzieży Agata Widzowska-Pasiak. Pisarka podzieliła się swoją twórczością z najmłodszymi czytelnikami.

czytaj więcej

dodano: 26-09-12

Idziemy leśną ścieżką....

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Przyjście tej pory roku stało się okazją do stworzenia jesiennego cyklu lekcji bibliotecznych. Odbedą sie one w naszej instytucji w dniach 10.10-12.10.2012.

czytaj więcej

dodano: 26-09-12

JANUSZ KORCZAK-PRZYJACIEL DZIECI

W dniach 2.10.2012-4.10.2012 w naszje bibliotece odbędzie się cykl lekcji bibliotecznych mających na celu zapoznanie młodego czytelnika z postacią i twórczością Janusza Korczaka.

czytaj więcej

dodano: 20-09-12

Słynne pary literackie

W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się w naszej bibliotece spotkanie z eseistką i reportażystką Joanna Siedlecką .W czasie spotkania autorka opowiadała o słynnych literackich parach.

czytaj więcej

dodano: 17-09-12

Ten chleb jest Twój i mój

W ostatni piatek Towarzystwo Literackie Poetycki Wedrowiec rozpoczęło swoją działalność wieczorem poetyckim zatytułowanym Ten chleb jest Twój i mój. Największa niespodzianką wieczoru była degustacja chleba upieczonego przez mieszkankę wsi Dąbrówka Leśna.

czytaj więcej

dodano: 17-09-12

Mądra Sowa

Miło nam zakomunikować, że Klub Przyjacioł Biblioteki Mądra Sowa rozpoczął swoją działalność.

czytaj więcej

dodano: 07-09-12

Leśne spotkania- Rok kaczki

Zapraszamy serdecznie do zwiedzania wystawy.

czytaj więcej

dodano: 06-09-12

UWAGA KONKURS

Biblio story- wypromuj swoją bibliotekę to konkurs zorganizowany przez WBiCAK w Poznaniu. Może wziąć w nim udział młodzież szkół średnich. Celem konkursu jest promowanie swojej biblioteki i popularyzacja komiksu. Wiecej informacji na stronie: www.wbp.poznan.pl w zakładce konkursy

czytaj więcej

dodano: 04-09-12

Akcja Lato z książką zakończona

Zakończyła się trwająca całe wakacje Akcja Lato z książką.

czytaj więcej